ORIFLAME


Ponuka kozmetických výrobkov svetovej značky ORIFLAME

Spoločnosť Oriflame vznikla v roku 1967 vo Švédsku. Jej zakladateľmi sú bratia Jonas a Robert af Jochnickovci.

Oriflame ponúka poprednú obchodnú príležitosť ľuďom na celom svete, ktorí chcú začať zarábať peniaze od prvého dňa a pracovať na plnení svojich osobných snov a ambícií prostredníctvom našej jedinečnej obchodnej koncepcie – Dnes zarábajte peniaze a zajtra si splňte svoje sny™.

Rešpekt k ľuďom a prírode je naším základným prevádzkovým princípom, čo sa odzrkadľuje v našej sociálnej a enviromentálnej stratégii. Oriflame hrdo podporuje  množstvo charitatívnych projektov na celom svete a je spoluzakladateľom nadácie World Childhood Foundation.

Oriflame je kozmetická spoločnosť, ktorá predáva vysokokvalitné prírodné kozmetické výrobky prostredníctvom nezávislých kozmetických poradcov, mimo tradičného obchodného prostredia. Ponúka to najlepšie z vedy a to najlepšie z prírody v ucelenom sortimente prírodnej, ekologickej a cenou prijateľnej pleťovej, dekoratívnej, parfumovej, telovej a vlasovej kozmetiky, ktorá sa kvalitou vyrovná najprestížnejším svetovým značkám. Priamy predaj umožňuje zákazníkom získať rady a inšpiráciu od ľudí, ktorých poznajú a ktorým veria. Nakupovanie od poradcov je spoľahlivé a pohodlné.

Byť kozmetickým poradcom Oriflame znamená neobmedzený príjem a kariérové príležitosti, osobnostný rozvoj a vedomie, že patríte do priateľskej svetovej spoločnosti.

Spolupatričnosť, duch a nadšenie sú tri základné hodnoty Oriflame. Vďaka dôvere v tieto hodnoty veríme, že v tomto konkurenčnom obchode môžeme byť úspešní. Zároveň veríme, že môžeme pomôcť urobiť tento svet krajším.

Oriflame je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich kozmetických spoločností na svete. Firma predáva svoje výrobky v 60 krajinách a má vedúce postavenie na trhu vo viac než 30 krajinách.